ساخت وبسایت فهرست : وبسایت 7796 بازدید

شرکت کیهان مجازی مدرن تا کنون متناسب با سلیقه و مشاغل متفاوت سعی کرده نمونه کارهای تحت وب با انعطاف پذیری، امکانات گوناگون و قیمتی مناسب ایجاد نماید. شرکت با اتکا به تلاش کارمندان در مسیر پشتیبانی از انواع پروژه های مجازی، سعی می کند رضایت مشتریان را بدست آورد. قیمت تمام شده ساخت وبسایت در محدوده زمانی شش ماه دوم سال 94 معادل 500 هزار تومان تعیین شده است. در بخش نمونه کارها می توانید چند نمونه متفاوت از کارهای ساخته شده در زمینه وبسایت را مشاهده فرمایید.

در ابتدا برای افرادی که آشنایی کمی با واژگان وب دارند مطالبی را جهت آشنایی بیشتر بیان می کنیم . وبسایت ها بصورت عمومی از سه پایه اساسی دامنه ، هاست و سیستم عامل یا همان مدیریت محتوای تحت وب تشکیل می شوند.
دامنه : عبارت است از نام انگلیسی سایت شما که در سر تیتر مرورگر های اینترنتی بنمایش در می آید. برای مثال golshah.com نام قبل از نقطه که به انتخاب شماست همان نام سایت شما و پسوند بعد از نقطه اشاره به نوع دامین و شرکتی دارد که دامنه سایت شما در آنجا نگهداری می شود. این دامنه ها را میتوان یک یا چند ساله از پیش خریداری نمود.
شما میتوانید در بخش جستجوی دامنه های سایت شرکت ، دامنه مورد نظر خود را جستجو و انتخاب نمایید. بدون شک معتبر ترین دامنه ها عبارتند از :   COM . NET  . ORG . که متناسب با نوع کار شما می تواند تعیین و سپس توسط وبسایت کیهان مجازی ثبت شود.
هاست : عبارت است از فضای وبسایت شما برای بارگذاری اطلاعات متفاوت و انواع فایل ها که متناسب با هر سایت می تواند حجم خاصی را به خود اختصاص دهد. این فضا دقیقا چیزی مشابه درایو C کامپیوتر شماست که سیستم عامل ویندوز روی آن نصب شده است. حداقل فضا برای طراحی وب در سایت کیهان مجازی  250 MB  هاست لینوکس برای هر وبسایت می باشد. افرادی که آشنایی کمتری به فضای هاستینگ تحت وب دارند ، باید بدانند که این مقدار فضای تحت وب (250 MB  ) برای انواع وبسایت ها کافی بوده و نیاز به خریداری فضای بیشتر در آینده نخواهید داشت. این فضا برای انواع سایت های شرکتی، وبلاگ نویسی شخصی، پرتال های سازمانی، دپارتمان صنعتی، آموزشی، هنری وغیره کافی بوده و تنها در پاره ای از موارد نیاز به ارتقا فضای هاست به 500 و یا یک گیگابایت خواهد بود. برای نمونه سایت هایی با اهداف دانلود کتاب و نرم افزار یا اشتراک گذاری عکس بدلیل حجم فایل های بارگذاری شده باید داری فضایی بیشتری باشند. بر همین اساس باید گفت در همین فضا می توانید بیشتر از 300 صفحه اینترنتی ایجاد نموده و به مدیریت آن صفحات بپردازید.
سیستم عامل تحت وب : یا همان مدیریت محتوای تحت وب، سیستم مدیریتی وب شماست که متناسب با موارد مورد نیاز کاربری برای انتشار اطلاعات در اینترنت پایه گذاری می شود. این سیستم ها دارای ویژگی های خاص بوده و معمولا به دو صورت استاتیک و داینامیک پایه گذاری می شوند.
نوع استاتیک کاملا از پیش ساخته و بعد روی هاست  آپلود می شود ، سایت های استاتیک بیشتر مناسب کارهایی می باشند که بیش از چند بار در سال نیاز به تغییرات یا ویرایش مطالب خود ندارند. بیشتر سایتهای  HTML+ CSS از این دسته می باشند، اکثر این نمونه سایت ها با هزینه ای پایین ساخته میشوند. پیشنهاد همیشگی ما به مشتریان مدیریت محتوای داینامیک است. نوع داینامیک به وبسایت هایی گفته می شود که بعضی از قسمت های سیستم از پیش طراحی شده و در ادامه بیشتر روند کاری وبسایت بصورت آنلاین از کنترل پنل کاربری سایت مدیریت و اجرا خواهند شد.
چند نمونه از امکانات مدیریت محتوای وبسایت : توانایی ارسال و انتشار بیشمار مطلب ، مدیریت و ویرایش مطالب ارسال شده، ایجاد منوی دسترسی به تعداد دلخواه، ایجاد صفحات جداگانه (جدا از صفحات اصلی وب) ، ارسال خبرنامه به کاربران وب و ... ، ایجاد پیوند های اینترنتی ، ساخت تگ ، نقشه سایت، توانایی جذب و کنترل کاربران به همراه پروفایل های کاربری ، ایجاد گروه های کاربری، بخش ارسال نظرات، ثبت نام اتوماتیک در سایت، درج هر گونه فرم های تحت وب نظیر فرم تماس با ما یا فرم های مالی،  ایجاد کادر های نظر سنجی از کاربران وب، جستجو پیشرفته مطالب و بسیاری موارد دیگر...
دیزاین یا نمای ظاهری وبسایت : طراحی تم  وبسایت شما می تواند در رنگی خاص و متناسب با سلیقه شخصی آماده شود. نمای ظاهری وبسایت شما در بخش سئو وب، بی تاثیر و بیشتر جنبه زیبایی و خوش فرمی برای بازدید کاربران وبسایت شما خواهد داشت. 
در صورت سفارش وبسایت ابتدا نام دامنه خود را انتخاب و در انتها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.
در مورد همه بخش های سفارش و آماده سازی وبسایت خود قبل از طراحی می توانید، بصورت تلفنی و یا مراجعه حضوری به دفتر شرکت از مشاوره دقیق تری بهره مند گردید. توجه داشته باشید که اکثر سایت های سفارشی بجز دسته معدودی تقریبا ظرف مدت یک هفته تحویل مشتری خواهد شد.

ارســال یکـــــ نظـــر جدید

فقط کاربران عضو می توانند نظر ارسال کنند!