برنامه نویسی فهرست : خدمات شرکت 76185 بازدید

دپارتمان برنامه نویسی از اساسی ترین بخش های دنیای نوین مجازیست. تمام برنامه هایی که روبروی شما در صفحه دسکتاپ، یا روی میز کار شرکت و کارخانه برای چکاپ خدماتی چون مدیریت، حسابداری و غیره می بینید، تمام سیستم عامل ها چون ویندوز،لینوکس و ...

تمام آنچه در صفحات اینترنت مشاهده می کنید یا حتی روی تب لت و موبایل شماست همه روزی با دست یک برنامه نویس و یا یک تیم مجرب و بزرگ تر برنامه نویسی تولید و جهت اهداف خاصی راهی بازار شده و دسترس عموم قرار گرفته است. بخشی از این برنامه ها بزبان بین مللی متن باز و رایگان بوده و نسخه هایی هم تجاری و هدفمند عرضه میگردد. در واقع بدون برنامه نویسی تمام تجهیزات کامپیوتری و لوازم وابسته چون موبایل یک رادیو بیشتر نیستند.

 این نرم افزار ها مشخصا در دنیای مدرن و کنونی به دو قسمت برنامه نویسی تحت دسکتاپ و دیگری تحت شبکه و نت تقسیم میشوند، در این بین اتکای بیش از پیش  انسان به ماشین و تکنولوژی، اهمیت این زبان ها را مشخص میکند. فرایند شبکه جهانی دانش، ارتباط و فرهنگ ها را بیشتر باهم پیوند میدهد، از روی دیگر چرخه اقتصادی و امنیت حریم خصوصی و بسیاری موارد دیگر موجب تعیین قوانین بین المللی گوناگونی جهت نظم و سودمندی بیشتر این شبکه برای کاربرانش شده است. بخش زیادی از نرم افزارهای سفارشی بابت امنیت درون شبکه نوشته میشوند، بخش دیگر سهولت در امر آموزش و پرورش یا کنترل سیستم ها و کم کردن از صرف هزینه و زمان هستند.

در این بخش شما میتوانید نرم افزار مدیریتی برای فروشگاه یا شرکت خود داشته باشید یا سیستم نرم افزار کنترلی و محاسبه برای امور صنعتی و بازار کار خود سفارش دهید. میتوانید پرتال های متفاوت درون شبکه و امنیت سرور متناسب با نیازها و مخصوص به خود داشته باشید. میتوان برنامه مخصوصی برای موبایل به زبان آندرویید سفارش داد و موقعیت کاری خود را از طریق نشر آن در دسترس همگان قرار داد. نرم افزار های مالی و حسابداری، نرم افزار های آمارگیر و همچنین آرشیو و یا دسته بندی، نرم افزار های چکاپ قسمت هایی دیگر ازکاربرد برنامه نویسی در دنیای کنونی میباشند.

باتوجه به اینکه تمام دپارتمان برنامه نویسی از پایه و به سفارش مشتری تولید میشود، قیمت تمام شده این کار هم متناسب با هر سفارش تحلیل و تعیین میشود. زبان های مشخص شده شرکت برای سفارش مشتری به شرح زیر میباشد.

Android-.NET-VB -JAVA -PHP-HTML-C# -C++

ارســال یکـــــ نظـــر جدید

فقط کاربران عضو می توانند نظر ارسال کنند!