توليد علم و سرمايه گذاری مناسب در حوزه پژوهش و آموزش بويژه در زمينه تحصيلات تكميلی و آموزش عالی از اصلی ترين اهدافی است كه دائماً مسئولان نظام بر آن تأكيد می ورزند. اين سرمايه گذاری زمانی نتيجه مطلوب مي دهد كه كارايی خود را در حيطه مديريتی و در حوزه صنعت نشان داده و در واقع در خدمت توليد قرار گيرد.
فراهم آوردن زمينه مناسب برای بروز و ظهور خلاقيت های جوانان و دانشجويان، افزايش انگيزه مطالعه و پژوهش ، بهره مندی جامعه از انديشه ها، آموخته‌ها و آثار دانشجويی، ترغيب و تشويق دانشجويان به مطالعه و تحقيق، از جمله علل طراحی پایان نامه های دانشجویی بوده است.

اين اهداف، بي ترديد در قالب فعاليت های علمی و پژوهشی دانشگاه ها ، اساتيد و دانشجويان كشور رقم می خورد. انعكاس مناسب اين جريان فراگير موضوع اصلی انتخاب پايان نامه دانشجويی است كه آن را در رديف موفقيت های ممتاز علمی كشور قرار داده و در مجموع به رونق و پژوهش منجر شده است ، يقيناً ثمرات كلی اين فرايند نصيب دانشگاهيان و دانشجويان خواهد شد.

تلاش تمامی نرم افزار ها و توانمندی ها به خصوص نرم افزارهای مجازی ،سه بعدی و انیمیشن مديريت اين جريان های علمی  را هدايت نموده و اميد را در پژوهشگران دانشجو ايجاد می نماید و تداوم اين جريان ها بی شك مي تواند در عرصه جهانی نيز وجه علمی كشور و سیستم دانشگاهی آن را تقويت و بهبود بخشد.


شبیه سازی ، انیمیشن و دنیای مجازی را می توان مهمترین عامل در طراحی پروژه ها و پایان نامه های دانشجویی نامید که در بعضی از رشته های دانشگاهی کاربرد بسیار موثر و زیادی دارد.
از مهمترین این رشته ها می توان به رشته هایی چون صنایع ، تاسیسات ، عمران و شهر سازی، معماری ، ساختمان ، مکانیک، الکترونیک و الکتروتکنیک ، کامپیوتر و... اشاره نمود. اميد می رود كه اين نرم افزار ها همچنان با رشد روز افزون خود به  توسعه علمی دانشگاه ها و دانشگاهیان كمك نموده و موجبات ارتقاء علمي دانشجویان كشور را فراهم آورده و باعث پیشرفت شایانی در رشته های دانشگاهی آنان  شوند.

urgenryinsive85 at »»»

p76woqbilr5sngz

2 سال و 7 ماه و 20 روز و 22 ساعت و 50 دقیقه پیش

ارســال یکـــــ نظـــر جدید

فقط کاربران عضو می توانند نظر ارسال کنند!